Loganu` Mov Din Timisoara

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Un sfat. Nu renunta la airbag, doamne fereste in caz de un accident frontal te ajuta mult amaratul ala de balon. Eu am 4 airbaguri in masina, as mai fi vrut inca cel putin doua. Ma gandesc mult la siguranta mea si cea a pasagerilor. Daca dispuneam de bani un rollcage era pe 1 plan. Sa auzim numai de bine
    Facebook: https://www.facebook.com/CrisGarage

    Comment


    • #32
      misto sa o stapaneasca sanatos si multi km

      Comment


      • #33
        ms pt sfaturi, airbag oricum nu are, k nui merg senzorii aia,,,,,k o fost lovita si nu io mai facut senzorii.......Dar oricum Doamne fereste.

        Comment


        • #34
          interesanta masina amicului tau!
          Mistoaca!
          Spor la treaba in continuare!
          Numa' bine!
          aham......Restul e LOGAN


          http://www.youtube.com/watch?v=LFMrhczwez8

          Comment


          • #35
            @bikerboy : la cati bani investeste in ea este pacat sa renunte la siguranta sa pentru un amarat de volan sport...daca tot face investitia sunt multe modele de volan sport cu airbag...
            sigpic

            Comment


            • #36
              Saptamana viitoare ii gata loganu. Bara fata/spate DS, capota,stalpii de la usi,plafonu si putin de bara fata (in V) au fost vopsite negre, oglinzi modelu MCV, etc etc,,,,,,,o sa iasa belea.

              Comment


              • #37
                Prima parte ii gata, adica exteriorul, sa mai puna ceva la saltea si face si interiorul. Astept pareri.
                Attached Files
                Last edited by bikerboy09_20; 4 April 2009, 20:04.

                Comment


                • #38
                  + culore
                  + bodykit
                  -jante
                  -suspensia prea ridicata..
                  -tips toba (sa puna ceva mai mare sau o finala sport )
                  -pragurile

                  Comment


                  • #39
                    cand or mai fi fonduri o sa schimbe si jentiile cu ceva pe 16.....dar la suspensie nu mai umbla ca is prea aiurea drumurile noastre si ii pacat de munca facuta. Mersi pentru parere...mai astept ;)

                    Comment


                    • #40
                      total de acord cu anonimboy, cu o obiectie: jantele sunt ok ca model, dar erau mai bune pe 17"
                      sigpic

                      Comment


                      • #41
                        17,17,17....si pragurile!!!
                        Era o idee sa mearga cu banda neagra pan jos pe spoiler!!!
                        Bafta!
                        aham......Restul e LOGAN


                        http://www.youtube.com/watch?v=LFMrhczwez8

                        Comment


                        • #42
                          unde ti-ai vopsit etrierul si tamburii cu rosu,ca as vrea si eu la fel la golanasul meu?o recomandare si un cost ar fi ok

                          Comment


                          • #43
                            Imi place culoarea...Cat despre celelalte modificari, ce sa spun? Nici nu mai recunosti Loganul! A, era sa uit ceasurile, arata traznet! Succes pe mai departe!
                            LOGAN CLUB CALARASI - FII POLITICOS IN TRAFIC!

                            Comment


                            • #44
                              de ce nu a facut si portbagajul negru? pare neterminat numai cu capota si plafonul negre si portbagajul nu...
                              sigpic

                              Comment


                              • #45
                                Jenti de 17 pe logan de 1.4,......o sa plece cam greu......pe 16 iar place lui.Cat despre praguri.....lui ii plac,,,simple si frumoase.
                                O facut si portbagaju negru,,,,,si nu io placut si lo vopsit violet inapoi.

                                Originally posted by cezar82 View Post
                                unde ti-ai vopsit etrierul si tamburii cu rosu,ca as vrea si eu la fel la golanasul meu?o recomandare si un cost ar fi ok
                                II simplu, dai jos etrierii,,,,ii cureti putin ii pregatesti ,,si ii dai cu spray de etriere care rezista la 300 grade.Si ii pui inapoi dupa ce sor uscat.
                                Last edited by bikerboy09_20; 6 April 2009, 00:59. Reason: Automerged Doublepost

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google